Bezpečnostné dvere Sherlock EXTERIOR KP2/3

Tento produkt sa už nevyrába. Radi Vám pomôžeme s výberom vhodnej alternatívy. Zavolajte nám na tel. tel.:+421 918 017 600

Zrušiť výber

Popis

Vstupné bezpečnostné a zároveň protipožiarne dvere určené do exteriéru novostavieb a rekonštruovaných budov. Dvojplášťová oceľová konštrukcia je vystužená vodorovne i zvislo a chránená protipožiarnou páskou.

O vysoké bezpečie sa postará bezpečnostný trojbodový zámok s kolieskom MULTLOCK 235/B85 a 11 istiacich bodov odolných proti vypáčeniu a vysadeniu zo závesov.

Parametre:

  • RW 37 (42) dB
  • 11 istiacich bodov
  • odolnosť proti požiaru 60 minút

Certifikáty:

  • bezpečnostná trieda 3
  • NBÚ KP 2/3
  • certifikát kvality
  • certifikát zhody o odolnosti proti vlámaniu

Brand

Bezpečnostné dvere Sherlock Trenčín

Vyberte si z našej ponuky bezpečnostných dverí Sherlock. V ponuke máme viacero variánt dverí. Od základnejších verzií (nižšia cena) s menším stupňom bezpečnostnej certifikácie a nižším počtom istiacich bodov po tie najbezpečnejšie. Najbezpečnejšie varianty sú síce drahšie, poskytujú však maximálnu bezpečnosť, protipožiarnu ochranu a skvelé odhlučnenie. Na odolnosti bezpečnostných Dverí Sherlock si vyláme zuby každý kto sa pokúsi ohroziť vašu bezpečnosť. Pokiaľ potrebujete poradiť s výberom tých správnych dverí, spoľahnite sa na nás. Základné informácie nájdete priamo v popisoch produktov. Podrobnosti o jednotlivých typoch a ich vlastnostiach s vami radi preberieme telefonicky, emailom alebo osbne na našej predajni v Trenčíne pri Kauflande (budova reštaurácie Dantes).

Ďalšie informácie

Farba

, , , ,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Bezpečnostné dvere Sherlock EXTERIOR KP2/3”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sortiment

Od spoľahlivých partnerov