Bezpečnostné dvere Sherlock Exterior

Popis

ABY NIČ NERUŠILO VAŠE POHODLIE

Život v pavlačovom dome má svoje nesporné výhody, pre vaše vstupné dvere však vonkajšie prostredie predstavuje ďalšiu výzvu. Pri tvorbe dverí EXTERIOR sme mysleli nielen na váš kľud a bezpečie, ale tiež na odolnosť dverí voči vonkajším vplyvom. Preto sa s nimi môžete spoľahnúť, že vás nebudú rušiť susedia prechádzajúci po pavlači, ani vás nerozhodia rozmary počasia. Vaše dvere to vydržia. Sú totiž vybavené špeciálnym povrchom, majú zvýšené tepelno-izolačné vlastnosti a zabraňujú úniku tepla.

Dizajn dverí môžeme prispôsobiť vašim predstavám, vďaka čomu môžu dvere z vonkajšej strany ladiť s fasádou domu a z vnútornej strany zostať súčasťou dizajnu domácnosti.

VLASTNOSTI:

Bezpečnostná trieda 2

Protipožiarna odolnosť 60 minút

Vynikajúca zvuková izolácia až 42 dB

Záruka 24 mesiacov

Kompatibilita so Smart technológiou ASSA ABLOY

Servis 24/7

Povrchová úprava MDF (podľa aktuálneho vzorkovníka)

Farba zárubne: RAL

Názov EXTERIOR
Bezpečnostná trieda RC2
Protipožiarna odolnosť [min] 60
Nepriezvučnosť [dB] 42 dB
Tepelná priestupnosť [W/(m2.K)1] 1,2
Záruka 24 mesiacov
Certifikácia ÁNO

Brand

Bezpečnostné dvere Sherlock Trenčín

Vyberte si z našej ponuky bezpečnostných dverí Sherlock. V ponuke máme viacero variánt dverí. Od základnejších verzií (nižšia cena) s menším stupňom bezpečnostnej certifikácie a nižším počtom istiacich bodov po tie najbezpečnejšie. Najbezpečnejšie varianty sú síce drahšie, poskytujú však maximálnu bezpečnosť, protipožiarnu ochranu a skvelé odhlučnenie. Na odolnosti bezpečnostných Dverí Sherlock si vyláme zuby každý kto sa pokúsi ohroziť vašu bezpečnosť. Pokiaľ potrebujete poradiť s výberom tých správnych dverí, spoľahnite sa na nás. Základné informácie nájdete priamo v popisoch produktov. Podrobnosti o jednotlivých typoch a ich vlastnostiach s vami radi preberieme telefonicky, emailom alebo osbne na našej predajni v Trenčíne pri Kauflande (budova reštaurácie Dantes).

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Bezpečnostné dvere Sherlock Exterior”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sortiment

Od spoľahlivých partnerov