Protipožiarne dvere Sherlock CLASSIC K330/2R

Tento produkt sa už nevyrába. Radi Vám pomôžeme s výberom vhodnej alternatívy. Zavolajte nám na tel. tel.:+421 918 017 600

Zrušiť výber

Popis

Protipožiarne dvere s certifikátom 2. bezpečnostnej triedy. Dvojplášťová oceľová konštrukcia s oceľovými výstuhami a 5 istiacimi bodmi skvele ochráni pred nežiadúcim vniknutím. Zároveň získate vďaka viacerým stupňom izolácie ochranu proti požiaru, tepelným stratám a zvukový komfort.

Parametre:

  • bezpečnostný zámok s ochranou proti odvŕtaniu
  • bezpečnostná cylindrická vložka
  • 5 istiacich bodov
  • odolnosť proti požiaru 30 minút
  • protipožiarne tesnenia
  • odhlučnenie RW 37 dB

Tieto bezpečnostné dvere disponujú všetkými potrebnými certifikátmi pre preukázanie kvality a bezpečnosti.

Brand

Bezpečnostné dvere Sherlock Trenčín

Vyberte si z našej ponuky bezpečnostných dverí Sherlock. V ponuke máme viacero variánt dverí. Od základnejších verzií (nižšia cena) s menším stupňom bezpečnostnej certifikácie a nižším počtom istiacich bodov po tie najbezpečnejšie. Najbezpečnejšie varianty sú síce drahšie, poskytujú však maximálnu bezpečnosť, protipožiarnu ochranu a skvelé odhlučnenie. Na odolnosti bezpečnostných Dverí Sherlock si vyláme zuby každý kto sa pokúsi ohroziť vašu bezpečnosť. Pokiaľ potrebujete poradiť s výberom tých správnych dverí, spoľahnite sa na nás. Základné informácie nájdete priamo v popisoch produktov. Podrobnosti o jednotlivých typoch a ich vlastnostiach s vami radi preberieme telefonicky, emailom alebo osbne na našej predajni v Trenčíne pri Kauflande (budova reštaurácie Dantes).

Ďalšie informácie

Farba

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Protipožiarne dvere Sherlock CLASSIC K330/2R”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sortiment

Od spoľahlivých partnerov