Interiérové dvere

V ponuke interiérových dverí sme pre vás vybrali najkvalitnejších výrobcov na trhu pre zaručenie ideálnej kvality za rozumné peniaze. K dispozícii sú rôzne typy dverí od výrobcov SoloDoor, Voster, Invado, Erkado, PortaDoors, Hormann, Intenso Doors, Perfect Door, Persecto.

Druhy interiérových dverí

Interiérové dvere sú dostupné v rôznych spracovaniach – materiál, vnútorná výplň, farby a štruktúry povrchu. Nájdete u nás aj dvere zo skla.

Interiérové dvere v ponuke sú dostupné podľa typu s falcom, bez falcu, rámové, lištované, s orientáciou ako pravé i ľavé. Zároveň u nás nájdete i dvere pre toalety, wc a kúpeľne.

Dvere na mieru

U nás máte možnosť vyskladať si ideálne dvere vzhľadom na dizajn, prevedenie, kvalitu a pomer ceny. Pomôžeme vám so zvolením vhodných parametrov, tak aby do domácnosti dvere zapadli ako uliate.

Hľadáte širší sortiment?

S ohľadom na množstvo parametrov a dostupných kombinácii neobsahuje náš web všetky dostupné dvere a varianty. Radi s vami preberieme dostupné možnosti a prejdeme katalógy priamo na predajni.

Pokiaľ potrebujete poradiť s výberom tých správnych bezpečnostných dverí, spoľahnite sa na nás. Základné informácie nájdete priamo v popisoch produktov alebo v katalógoch na našej stránke.

Radi vám pomôžeme s výberom tých správnych dverí spĺňajúcich vaše požiadavky na vzhľad a funkčnosť. Ku každému zákazníkovi pristupujeme tak, ako by sme si vyberali interiérové dvere do vlastnej domácnosti.

Podrobnosti o jednotlivých interiérových dverách a ich vlastnostiach s vami radi preberieme telefonicky, emailom alebo osobne na našej predajni Eximm Slovakia v Trenčíne na adrese Dlhé Hony 3167.

Sortiment

Od spoľahlivých partnerov